Menu


info@motorius.cz

+420 541 423 011

MOTORius

Proč tady něco počítat ?

1. Mimořádná kvalita výrobků
Pokud si máte vybrat ten nejlepší výrobek mezi spoustou podobných, potřebujete ke všem získat informace, abyste si dokázali vybrat skutečně ten nejlepší. Srovnejte náš výrobek s výrobkem, který byste si koupili bez porovnávání parametrů.

2. Vynikající cena
Snížit výslednou cenu až o 20% je možné, ale k tomu potřebujeme Vaši součinnost.

3. Spousta času pro každého
Na tomto portálu, který funguje NONSTOP 24 hodin denně, si můžete jen tak něco spočítat … kdyby Vás třeba napadlo, kolik by stála výměna starých vrat, motorizace světlíku na půdě, ke kterému se jinak musí po žebříku, a tak dále.

4. Široká servisní síť
Jsme v tomhle oboru déle jako ostatní; známe spolehlivé živnostníky a firmy, kteří své práci rozumějí a dělají ji rádi. Jsou po celé zemi a montáž výrobku tak není zatížena výjezdem montážní čety přes světa kraj, stejně jako případný servis.

 

 

 

1. Mimořádná kvalita výrobků
Někomu prostě připadne zvonek na kole jako zbytečnost, jinému jako povinné vybavení a další místo něj požaduje houkačku, při jejímž zvuku všichni okolo nadskočí. O tomhle přesně se s Vámi baví obchodníci, místo toho, aby Vám řekli, jak dlouho vydrží ložiska a kolik stojí seřízení.

Na každém výrobku Vám ukážeme klíčové body. Porovnejte si je s konkurenčními výrobky. Pokud u konkurenční nabídky není údaj uveden, požadujte jej. Nejlépe písemně, aby Vás někdo netahal za nos. Pokud Vám údaj neposkytnou, je pravděpodobně takový, že by snížil Vaši chuť si takový výrobek pořídit.

V našich průvodcích si můžete vyzkoušet spočítat úplně všechny varianty. Třeba kolik by stála jedna velká vrata místo dvou menších anebo jedna úplně malá a druhá větší.

Není důvod platit jinde stejné peníze za průměrnou kvalitu. Chtějte za své peníze to nejlepší.

 

2. Vynikající cena
Obecně je cena výrobků, zde nabízených složená z několika položek. Samotná cena zboží, cena montáže, dopravné, jízdné, finanční služby. A tyto položky můžete ovlivnit.

Obchodníci jsou nejdražší položkou ve mzdách každé firmy, ale Vy si zde můžete jeho práci udělat sami a my tuto skutečnost promítneme do výsledné ceny. Nebojte se, vše přijede zkontrolovat technik, ale už Vám nemusí vysvětlovat všechny podrobnosti.

Dále - cena montáže se odvíjí od toho, jak dobře je vše připraveno, protože např. namontovat vrata na nerovné zdivo je náročnější než je montovat na zdivo rovné. Vzorná příprava má svou cenu. Pokud zaplatíte větší zálohu, umožníte nám lépe řídit naše nákupy a výrobu, a to se také počítá. Jindy se vyplatí odložit montáž na období, kdy budeme mít méně práce. Rádi Vám samozřejmě dodáme cokoli dle Vašich pokynů, ale chceme říct, že existují období, kdy máme méně práce a pokud byste mohli svoji dodávku přeložit do tohoto období, oceníme to.

Výsledná cena může být nakonec nižší právě až o 20%. Dojděme společně k té nejlepší možné ceně. Čím více nám pomůžete, tím lepší cenu Vám nabídneme. Nejlépe je začít tím, že si zde nakonfigurujete požadovaný výrobek a odešlete nám ho z tohoto portálu jedním kliknutím vestavěným poptávkovým systémem. Poptávka není nic závazného, jenom nám dáváte najevo, že byste si s námi rádi popovídali o výrobku, který se Vám zamlouvá.  Ozveme se Vám a společně probereme další možnosti, jak snížit cenu.

Ceny, které Vám tento konfigurátor spočítá, jsou velmi přesné. Proto má smysl běhat s metrem, přesně měřit a zapisovat si údaje.

 

3. Spousta času pro každého
Nikdo z obchodníků nemá tolik trpělivosti jako náš portál. Bytostným úkolem obchodníka je rychle prodat a frčet na další zakázku, kde musí zase rychle prodat. Zde si můžete sami spočítat cenu vyobrazených výrobků včetně montáže v pohodlí domova s pořádným hrnkem čaje nebo dobré kávy v ruce.

Průvodce můžete procházet znovu a znovu, bez omezení. Navíc Vás při procházení nápověd průvodců může napadnout jiné řešení Vašeho problému, které bude krásně elegantní nebo Vám ušetří spoustu peněz anebo Vás nadchne technicky. Většinou to končí slovy: „TO JE ONO“!

 

4. Široká servisní síť
Po celu dobu existence naší společnosti dodáváme firmám komponenty pro automatizaci, školíme je a poskytujeme servis. Víme přesně co je dobré a co ne, co funguje a s čím jsou problémy. Ne každý značkový výrobek je výhra a naopak levný výrobek nemusí být špatný.