Menu


info@motorius.cz

+420 541 423 011

MOTORius

Předokenní rolety

Proč naše předokenní rolety?

 • Chrání okna, dveře a vitríny před počasím i lidmi. 
 • Šetří významným způsobem energie
 • Snižují hluk procházející okny a dveřmi
 • Maximální otěruvzdornost.
 • Naše barvy vydrží 15 let beze změny. 
 • Výpočet rolet na celý dům  
 • Na přání zabudujeme navíjecí sítě proti hmyzu   

Chrání okna, dveře a vitríny před počasím i lidmi

Zatažená roleta chrání, ať už máte záclony či nikoli. Pokud si chcete uvnitř svého domu či přízemního bytu vytvořit nerušenou atmosféru anebo na noc či po dobu fotbalového zápasu uzavřít výlohu svého obchodu, pak jsou rolety rozhodně váš spolehlivý spojenec. Ale hlavně vytváří účinnou překážku, kterou je třeba překonat k násilnému vniknutí do objektu. Už jejich prostá přítomnost funguje jako zámek na volantu auta. Zloděj si raději vybere jiné místo


Šetří významným způsobem energie

Tepelné ztráty v zimním období mohou jen přes okna dosahovat až 25 % všech tepelných ztrát budovy. Zdroje tepla se totiž vždy nachází pod okny, aby se zabraňovalo jejich pocení. Takže zdroje tepla, za které platíme čím dále více, se nachází zpravidla pod nejslabšími místy tepelné izolace budovy. Instalací rolet vzniká dvojitá izolace – vrstva hliníku s pěnou a vrstva vzduchu mezi roletou a oknem, které sníží ztráty tepla přes okna až o 50%


Snižují hluk procházející okny a dveřmi

Bydlíte u silnice? Máte naproti fabriku nebo nádraží? Dvojitá izolace, která významným způsobem zasahuje do předávání tepla přes dveře a okna, stejným způsobem snižuje nežádoucí hluk z okolí pro efektivnější práci, relaxaci a nerušený odpočinek. A každý nebydlíme v lese, kde pobíhají veverky a kukají kukačky. Proto si potřebujeme vytvořit oázu klidu a pohody. A kde jinde se o to pokoušet, než u sebe doma?


Maximální otěruvzdornost

Lamely našich vrat prochází dvojitým polyuretanovým lakováním s příměsí polyamidových částic (PUR/PA). Polyamidové částice se vyznačují vysokou tvrdostí a houževnatostí k otěru.
Do barvicího procesu jsou přidávány záměrně pro zlepšení mechanických vlastností vrstvy laku. Tento způsob lakování je charakteristický:

 • vysokou odolností k otěru a vzniku rýh;
 • odolností vůči popraskání a odlupování;
 • odolností k UV záření a teplotním výkyvům;
 • vysokou odolností vůči korozi;
 • odolností vůči vlivu agresivních látek.

Vynikající povrchovou úpravu válcovaných lamel potvrzují výsledky měření BASF Coating (Německo) a AkzoNobel (Švédsko), kvalitu povrchové úpravy extrudovaných profilů a boxů máme doloženu certifikátem QUALICOAT (Švýcarsko).


Naše barvy vydrží 15 let beze změny

15 let v přímořském prostředí plném agresivní soli, zejména iontů jódu a chlóru. Hliníkový plech lamel prochází dvojitým lakováním a následným vypálením v peci barvami nadnárodního koncernu BASF. Extrémně náročné testy odolnosti takto barveného ocelového pásu v solné mlze splňují požadavky certifikace SEASIDE, dle ISO 12944, klasifikace C5M, které jsou vyžadovány v přímořských oblastech a které garantují stejný vzhled povrchu po dobu nejméně 15 let.


Výpočet rolet na celý dům  

Jen na Motoriu Vám dokážeme spočítat ON-LINE cenu kompletní dodávky rolet na celý dům (až 10 různých skupin najednou).


Na přání zabudujeme navíjecí sítě proti hmyzu

Když už roletu, tak pěkně všechno kompaktní. Síť proti hmyzu je ve formě rolety, která je umístěna v prostoru mezi oknem a roletou. Jde s ní manipulovat pouze ručně. Obsahuje pružinu, která Vám pomůže síť navinout do horního boxu.


Fotografie