Menu


info@motorius.cz

+420 541 423 011

MOTORius

Sekční garážová vrata

Proč naše sekční garážová vrata?

  • Naše barvy vydrží na vratech 15 let beze změny
  • Máme panel tlustý 45 mm, který zadrží tolik tepla, jako 60 cm zdi
  • Používáme nerezové kování
  • Ocelové srdce vrat je připraveno sloužit celých 17 let
  • Skvělá mechanická pevnost jednotlivých dílů vytváří trvanlivý celek
  • Naše vrata jsou bezpečná po všech stránkách
  • Vrata Vám vyrobíme přesně na míru

 


Naše barvy vydrží 15 let beze změny

15 let v přímořském prostředí plném agresivní soli, zejména iontů jódu a chlóru. Ocelový plech panelů vrat prochází dvojitým lakováním a následným vypálením v peci barvami koncernu BASF. Extrémně náročné testy odolnosti takto barveného ocelového pásu v solné mlze splňují požadavky certifikátu SEASIDE, dle ISO 12944, klasifikace C5M, které jsou vyžadovány v přímořských oblastech a které garantují stejný vzhled povrchu po dobu nejméně 15 let. Na vrata zásadně nelepíme žádné renolitové fólie s imitací dřeva. Různá tepelná roztažnost panelu a plastové samolepky na tak velké ploše může způsobit odchlipování, třepení a jiné patálie.
Vynikající tepelná izolace

Snažíme se o co nejlepší parametry. Prémiová řada vrat z panelů o síle 45 mm zadrží tolik tepla jako cihlová zeď o tloušťce 60 cm. Vratům ze základní řady odpovídá 55 cm cihlové zdi.
 Srdce vrat je připraveno sloužit 17 let

Srdcem vrat jsou pružiny – torzní nebo tažné, dle provedení. Jsou nejdražší komponentou vrat a jejich výměna je nákladná. Naše pružiny jsou dimenzovány na 25 tisíc cyklů, což znamená, že pokud 4 × denně otevřete a zavřete naše vrata, vydrží Vám 17 let v provozu.
Úkolem pružin je pomáhat činit pohyb vrat plavným a zajistit otevření vrat za použití síly ne více jak 150 N (cca 15 kg).
Výjimečná mechanická pevnost

Pěna v našich panelech má zvýšenou hustotu 46-47 kg/m3. Po celém obvodu panelu jsou plechy pečlivě zalisovány do sebe. V místech, kde se panely spojují pomocí středových pantů a bočních kolečkových konzol, jsou na sebe přeloženy 4 vrstvy ocelového plechu. Můžeme tak šrouby ve spojích pořádně dotáhnout a při provozu vrat se spoj neuvolní.
 Používáme nerezové kování                                                                                 

Kování našich prémiových vrat je z nerezové oceli. Naše prémiová vrata stojí tolik, za co jinde nedostanete ani to, co nabízejí naše obyčejná vrata. Počítejte a porovnávejte v našem ON-LINE kalkulátoru.
 Bezpečnost nade vše                                                                                                   

Neposedné děti jsou všude. Používáme panely se speciálně tvarovanými hranami, aby nemohlo dojít ke skřípnutí prstů. Každá vrata jsou zabezpečena proti náhodnému přetržení pružiny.
 Vrata Vám vyrobíme přesně na míru                                                                                                

Do šířky 6000 mm a výšky 3085 mm.


Fotografie