Menu


info@motorius.cz

+420 541 423 011

MOTORius

O nás

MOTORIUS je obchodní značka společnosti TECHNOPARK CZ s.r.o., která se zabývá velkoobchodně automatizační technikou již 30 let.
Automatizační technika je nádherná, a pokud jí rozumíte, dokáže Vám krásně zpříjemnit život.

Je tu od toho, aby nám sloužila, ne abychom my sloužili jí.

TECHNOPARK CZ s.r.o.
Hudcova 532/78b
61200 Brno-Královo Pole
IČO: 49433776
společnost je zapsána v OR u KS v Brně, oddíl C, vložka 50598

telefonní číslo pro Motorius +420 601 245 245
elektronická adresa info@motorius.cz

Veškeré použité texty a grafické materiály na stránkách motorius není dále možné nikterak používat bez předchozího svolení provozovatele.
Některé obrázky, náčrty a fotografie, uvedené na motoriu, mohou být ilustrativní.

 

 

Automatizační technice dokonale rozumíme. Celé ty roky prodáváme tuny oceli, tisíce motorů, rádiových ovladačů, čipů, karet.

Odhodlali jsme se spojit síly s našimi partnery po celé republice a nabídnout široké veřejnosti unikátní nabídkový systém, který je založen na poskytování takových informací, které umožňují zákazníkům učinit kvalifikovaná rozhodnutí. Také zastáváme názor, že servisní technik by měl být nejvíce do 50 kilometrů od Vás. Spíše ještě blíže, abyste platili za výrobek a servis, nikoli za ježdění techniků sem a tam.

Jak jsme již řekli, jsme zde pěkných pár let, takže dnes servisujeme výrobky, které jsou starší jako část naší populace. Baví nás to. Respektujeme platné normy, k výrobkům vydáváme kvalitní manuály a školíme montážní techniky, protože ti pak mohou dobře namontovat zařízení a správně nastavit složité elektronické jednotky, aby Vám výrobek fungoval co nejlépe a co nejdéle. A to je stejně důležité jako pečlivý výběr výrobku, protože špičkový výrobek zapojený a nastavený ňoumou, bude fungovat hůře, jako obdobný průměrný, nastavený profíkem.