Menu


info@motorius.cz

+420 541 423 011

MOTORius

Příslib

 

Na portále Motorius budete nacházet nové a nové průvodce.
 

Na poli dodávek koncovým zákazníkům budete v oboru těžko hledat déle sloužící firmu. Za všechny ty roky jsme nashromáždili obrovské množství zkušeností, o které se s vámi chceme podělit. A snažíme se o to v dnešním světě on-line aplikací způsobem, který nám připadá nejvíce otevřený. Na portále, který je otevřen naprosto každému, a kde můžete provádět výpočty cen, se Vám současně snažíme sdělit klíčové informace, které by měly vést k optimálnímu cíli - k výrobku, který bude vyroben přesně podle Vašich potřeb a představ. A k tomuto cíli půjdete sami díky svým rozhodnutím, nikoli díky rozhodnutím (jakkoli objektivním) obchodního zástupce.

Přistupujeme k našemu novému úkolu s velkou pokorou a budeme se Vám snažit ukazovat krásy automatizační techniky našima očima. Nebojíme se konkurence propagovaných značek. Naopak, těšíme se na to, co přinesou Vaše porovnávání výrobků těchto značek s naší nabídkou.

Rádi bychom časem obsáhli všechna automatická zařízení, která nám zpříjemňují život, zajišťují bezpečnost a přináší pohodu do plynoucích dnů. Můžete se těšit na brány, žaluzie, markýzy, systémy pro větrání a odvod kouře, přístupové systémy, parkovací systémy, nejrůznější typy ovládání, a tak dále.

HandVšichni průvodci by měli být co nejvíce srozumitelní, aby si i neškolený člověk dokázal vytvořit nabídku, která bude vystihovat pravý stav věcí.
 

Každý z našich průvodců Vám v nápovědách přinese informace, které Vám pomohou zorientovat se v důležitých parametrech každého výrobku

Jak řekl francouzský malíř Henri Matisse: „Všude kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět.“ Pokud se portál MOTORIUS stane plátnem, kde své květy uvidíte, nemáme si co více přát.